דף הבית
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

השכרת משחקים לאירועים

 

אירועים לכל - משדרגים את האירוע עם שולחנות משחק

 
אירוע הוא הזדמנות מצוינת לחגוג עם קרובים, בני משפחה וחברים ולשבור את השגרה. לא משנה אם מדובר על אירוע פרטי או עסקי, תמיד נחמד שיש שולחנות משחק כדי להכניס אווירה רעננה ומיוחדת.
 

מגוון רחב של משחקי שולחן להשכרה:

 

  • שולחן סנוקר 
  • משחקי פינג פונג 
  • עמדת הוקי 
  • כדורגל שולחן 
  • עמדות מולטימדיה (קונסולות פלייסטיישן, Wii ועוד)
 
 
משחקי מוטימדייה
 
 
 
משחקים לאירועים
 
 
 
סנוקר
 
 
 
חשוב לבחור את המשחק המתאים ביותר לאופי האירוע. כדאי להביא בחשבון את כמות המוזמנים, את הגיל הממוצע ואת המקום בו האירוע מתקיים. אירוע במקום סגור מחייב שימוש במשחקי מולטימדיה או שולחן סנוקר, בעוד במקום פתוח אפשר לפזר משחקי פינג פונג לצד עמדות אחרות.
 

כמה עולה השכרת משחקים לאירועים?

 
משתלם יותר להשקיע בהשכרת משחקים לאירועים מאשר באטרקציות אחרות. ראשית, כולם אוהבים משחקים ומחכים להגיע לאירוע בו יצליחו לבלות זמן איכות משותף עם החברים או הילדים. שנית, העלות הראשונית אינה גבוהה ואין צורך בשום סוג של תחזוקה או הוצאות נוספות. ההשכרה מתבצעת דרך חברות העוסקות בתחום והיא כוללת תפעול, טיפול בתקלות, פיקוח ובקרה.
 
חברת אירועים לכל תשמח להעמיד לרשותכם הצעת מחיר יוצאת דופן על השכרת משחקים לאירועים. התקשרו לקבלת ייעוץ ותוכלו לבחור את המשחקים המושלמים עבור האירוע.

אצלנו תימצא ניסיון של שנים רבות בהתאמת משחקים ואטרקציות, אנו מכירים את הצרכים של קהל היעד ומקפידים על שילוב בין בטיחות והנאה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צור יעקב 42/2 ירושלים, טל': 072-3222315, נייד: 5316684 – 050, פקס: 6424490 – 02