דף הבית
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ייצור מתנפחים – כדי שהעסק שלך יהיה בטוח ותקני יותר

 
בעלי עסקים ומפעילים רבים מציעים ללקוחותיהם מתקנים מתנפחים כחלק בלתי נפרד מבידור הילדים. לונה פארקים קטנים עד גדולים, ג'ימבוריות, ספקי אטרקציות לימי הולדת ומסיבות ועוד. כל אלו "חיים" על איכות הבד, ההתאמה האישית לצרכים וכמובן, הבטיחות שהיא חלק בלתי נפרד מהעיסוק והעמידה אל מול הלקוחות והרשויות. ייצור מתנפחים, אם כך, מחייב עמידה בסטנדרטים גבוהים וכאן נלמד קצת יותר על הדגשים החשובים בתחום זה.
 
 
ייצור מתנפחים בירושלים
 
 
 
ייצור מתנפחים באישור מכון התקנים
 
 
 

מתנפחים תקניים וחשיבותם

 
בדיוק כשם שבשנים האחרונות חלה עלייה במספר המפעילים המספקים שירותי מתנפחים לכל דורש, כך גם חלה עלייה במספר הפציעות כתוצאה משימוש במתקנים אלו. תופעה זו חייבה את הרשויות לפעול ביד קשה כנגד מי שאינו מחזיק באמתחתו מתקנים מתנפחים שעומדים בתו התקן הישראלי. למעשה, מי שבוחר להתעלם מהנחיה זו, מסתכן רבות במקרה פציעה חלילה של אחד מהמשתתפים ואי עמידה בתנאי הביטוח, אך גם בסכנת סגירת המקום, המתקן או העסק על ידי פקחים.

רכישת מתנפחים באיכות גבוהה נועדה לשחרר את בעל העסק מבעיות אלו ולהעמיד לרשותו מתקנים מתנפחים בהתאמה אישית (גודל, צבע, צורה וכו') שעומדים בתו התקן הישראלי.

 ומה אם כבר רכשתם מתקנים מתנפחים שאינם עומדים בתו התקן?
ובכן, בוודאי תשמחו לגלות שכיום ישנן חברות ייצור מתנפחים שביכולתן לשדרג את המתקנים שלכם על פי הסטנדרט כך שיעמדו בתקן ואתם לא תקלעו להסתבכויות מיותרות. עמידה בתו התקן אף תעזור לכם להשתמש במתנפחים זמן רב יותר ללא תקלות, קרעים וליקויים ולהשיג תמורה מלאה להשקעתכם הרבה.
 

גם למזרנים יש מה להגיד

 
העלייה והירידה מהמתנפחים נחשבות לעקב האכילס שלהם מבחינת השימוש. פציעות רבות מתרחשות בנקודה זו ולכן שמים דגש רב על הימצאות מזרנים תקניים בלבד במשטח. מסיבה זו, יש להצטייד מבעוד מועד גם במזרנים תואמים למתנפחים שלכם ובכך לחסוך צרות רבות שעלולות לעלות לכם ביוקר. בבחירת המזרנים שימו לב כי הם אכן רלוונטיים עבור סוג השימוש במתנפחים שלכם, בין אם במקומות יבשים ובין אם בבריכות ומשחקי מים אחרים.
 

עוזרים לכם לעמוד בתקן

 
 
בחברת אירועים לכל מבינים את המשמעות הבטיחותית העצומה של ייצור מתנפחים איכותיים בלבד. החברה מספקת מתנפחים להשכרה ומכירה בעלי תו תקן ישראלי בלבד ובאפשרותה לעזור לכל מפעיל ובעל עסק להכין את המתנפחים שברשותו לעמידה בתקן.


 
 
 
ייצור מתנפחים באישור מכון התקנים
 
 
 
צרו עמנו קשר בטלפון 050-5316684 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צור יעקב 42/2 ירושלים, טל': 072-3222315, נייד: 5316684 – 050, פקס: 6424490 – 02