דף הבית
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מגלשות מים להשכרה - אטרקציה לכל סוגי האירועים

 
מגלשות מים הן אטרקציה מושלמת עבור טווח רחב של גילאים. פעוטות, ילדים, צעירים, בני נוער וגם הורים או מבוגרים יכולים להשתמש במגלשות הללו ולהתרענן במהלך אירועים חברתיים. המגלשות מתאימות לאירועים פרטיים ועסקיים והן נפוצות גם בבתי עסק, פארקים ועוד. אפשר להתאים מגלשות מים ליום ההולדת או לשלב אותן באירועי בר מצווה ובת מצווה. אין גבול לכמות החוויות שניתן להשיג עם מגלשת מים גדולה ומפנקת.
 
 
מגלשת מים להשכרה - אירועים לכל
 
 
 
מגלשות מים - אירועים לכל
 
 
 

בבואנו לבחור מגלשת מים להשכרה כדאי לשים לב לפרמטרים הבאים:

 
א. שיפוע – המהירות של הגלישה נקבעת לפי השיפוע. ככל שהשיפוע חד יותר, כך צפויה מהירות הגלישה לגדול. בבריכות פרטיות אין סיבה לקחת סיכון ואפשר ליהנות גם משיפוע סולידי יחסית.
  
ב. זרם המים – יש מגלשות מקצועיות בהן מותז זרם מים מלמעלה כלפי מטה. מטרת זרם המים היא להאיץ את מהירות הגלישה ולשפר את ההנאה. בנוסף, אפשר להשתמש בזרם המים כדי לערוך תחרויות לאחר השכרת מגלשות מים בגדלים שונים.

ג. בטיחות – גולת הכותרת של מגלשת מים להשכרה היא בטיחות. יש להציב את הבטיחות בראש סדר העדיפויות ולבדוק היטב האם המגלשות מתאימות לקהל היעד. אין להכניס למגלשה ילדים שלא יודעים לשחות וחשוב להקצות אדם מבוגר שיפקח כל הזמן על המתרחש.
 

יש לכם בריכה? כדאי שתשכירו מגלשה

 
בעלי בריכות יודעים עד כמה מגלשות מים להשכרה משדרגות אירועים פרטיים. במקום להסתפק בשחייה סולידית בבריכה, כיבוד ושתייה קלה, אפשר לשפר את החוויה של האורחים עם מגלשות ומתקנים מתנפחים.

בחברת ארועים לכל משכירים מגלשות מים מסוגים שונים עבור לקוחות בסקטור הפרטי והעסקי. אם אתם מתכננים אירוע בבריכה, קחו בחשבון את האפשרות של השכרת מגלשה במחיר משתלם.


 
בואו להתייעץ איתנו. נשמח לעמוד לרשותכם!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צור יעקב 42/2 ירושלים, טל': 072-3222315, נייד: 5316684 – 050, פקס: 6424490 – 02