דף הבית
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מתנפחים להשכרה בירושלים - עכשיו גם אתם יכולים!

 
 
אם תמיד רציתם לארגן יום הולדת מיוחד לילדים שלכם, או שרציתם להפיק אירוע מושקע במיוחד לכל המשפחה, כעת אתם יכולים לעשות זאת בקלות, עם שירות מתנפחים להשכרה בירושלים של חברת אירועים לכל. השירות מאפשר לכם ליהנות מהמתקנים המתנפחים האיכותיים ביותר שיש, המתאימים לגילאים שונים, עם אחריות מלאה על כל מתקן ומתקן, צוות מפעילים מיומן, כשהמתנפחים עצמם מתאימים לכל מתחם!
 

מה השירות כולל ולמי הוא מתאים?

 

  • התאמה לכל אירוע - אפשר לפנות לשירות של מתנפחים להשכרה בירושלים עבור אירועים מסוגים שונים. חלק ניכר מקהל הלקוחות שלנו הם כמובן הורים המארגנים ימי הולדת לילדיהם, אך לא רק. השירות מתאים מאד גם ללקוחות עסקיים שרוצים להפיק ירידים או אירועים לכל המשפחה וכך המתנפחים יהוו מוקד משיכה עבור הילדים. 
 
 
 
ירושלים במבט מהחלל
 
 
 

  • אילו מתקנים מתאימים לי? – חברת אירועים לכל תקפיד תמיד על ההתאמה של המתנפחים למקום בו יערך האירוע. בחצר פרטית של בית פרטי למשל - תוכלו להציב לרוב מתקנים מתנפחים קטנים יותר (תלוי בגודל החצר כמובן), בעוד שאם חוגגים בפארק - יש מקום לשפע של מתקנים. כמו בכל מקום אחר , כך גם במקרה של מתנפחים להשכרה בירושלים – תמיד נדאג לברר מהו אופי האירוע והיכן עתיד להתקיים, על מנת שנוכל להציע לכם את המתקנים המתאימים ביותר למקום, לאופי האירוע ולגוון האורחים שלכם. 
  • ומה עם המחיר? - אחד היתרונות המשמעותיים בשירות של מתנפחים להשכרה, הוא שכיום המחיר שווה לכל נפש! תתפלאו לגלות עד כמה מחירי השכירות משתלמים, כאשר מחיר ההשכרה ליום יכול להתאים גם לתקציב משפחתי.
 
 
מתנפחים להשכרה בירושלים - אירועים לכל
 
 
 
מתנפחים להשכרה - אירועים לכל
 
 
 
השכרת מתנפחים אינה דבר יקר - אירועים לכל
 
 
 

זה הזמן לשדרג כל אירוע

 
אין איש שיחלוק על כך: מתקנים מתנפחים יכולים באמת לשדרג אירוע משמח, וילדים תמיד יאהבו אותם וישתוקקו לשחק בתוכם. לכן, אם גם אתם מעוניינים במתנפחים להשכרה בירושלים וסביבתה, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נדאג לכל השאר.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צור יעקב 42/2 ירושלים, טל': 072-3222315, נייד: 5316684 – 050, פקס: 6424490 – 02