דף הבית
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מתנפחים להשכרה בשרון

 

מתקנים מתנפחים מדהימים- לאירועים בלתי נשכחים!

 
מרגישים שכל יום הולדת או אירוע נראים אותו הדבר? מחפשים הפעלה ייחודית שגם תספק הנאה גדולה לילדים המשתתפים וגם תספק מספיק שקט להורים? אם אתם באזור המרכז והשרון, תכירו את אירועים לכל שיעזרו למצוא את הפיתרון המושלם עבור האירוע שלכם.

במחיר שווה לכל כיס, תוכלו לארגן מסיבה בלתי נשכחת לילדים, מבוגרים ולנוער: עם מוזיקה מקפיצה, אוכל טעים ומצב רוח טוב. אך לצד כל האטרקציות הקבועות שתמצאו במסיבות, האטרקציה המרכזית שבאמת תשנה את המסיבה היא השכרת מתנפחים. עם מתנפחים כולם קופצים, מתגלגלים ומתגלשים. אירועים לכל - שירות השכרת מתנפחים בשרון.
 
מתנפחים להשכרה לאירועיםמתנפחים להשכרה לאירועים
מתנפחים להשכרה לבריכהמתנפחים להשכרה לבריכה
מתנפחים להשכרה בשרוןמתנפחים להשכרה בשרון
מגרש גדור רגל מתנפחמגרש גדור רגל מתנפח
 

מתנפחים - לאיזה אירוע הם מתאימים?

 
מהיום זה קל - אירוע עם מתנפחים להשכרה, בשרון או בכל מקום. גם בימי הולדת, בר או בת מצווה, מסיבת גיוס ואפילו חתונה. כן, בחתונה המבוגרים בכל מקרה נהנים, אז עכשיו גם הילדים.

קבלו כמה טיפים שיהפכו את האירוע לפשוט ומהנה במיוחד:

  • עוד אטרקציות - תנפחו את האירוע באטרקציות: מפעיל מקצועי או תקליטן, פעילות תחרותית וכיפית, מוזיקה, דוכני מזון, משחקי וידאו כמו פעם ותחנות כיד הדמיון.
  • תכנון שטח - תכננו את השטח שברשותכם: דשא, חורשה, אולם ספורט או בריכת שחייה. המתקנים תופסים מקום, לכן בחרו בתבונה את המיקום.

  • מתנפחים מותאמי גיל - השכרת מתנפחים לכל טווח הגילאים: לפעוטות יש להעדיף בית, טירה או חיה כלשהי, מתקנים נמוכים יחסית. לילדים ובני נוער, לעומת זאת, עדיף לבחור בקירות טיפוס ומתקני גלישה במים (בעונה מתאימה).
 

מתנפחים להשכרה בשרון - מתנפחים גדולים במחיר קטן

 
עם מחיר כזה כל אחד יכול! כשתשמעו את המחיר להשכרת מתנפחים, תרצו להתחיל לקפוץ ולהתגלגל תכף ומיד. במחיר של כמה מאות שקלים, תהנו מחגיגת יומולדת אטרקטיבית בחצר, בבריכה או בפארק.
 
 

מנפחים לכם אירוע בכל מקום

 
אנחנו אתכם בשמחות בנתניה, אבן יהודה, הרצליה, רעננה, כפר סבא, הוד השרון או רמת השרון. השכרת מתנפחים בשרון וגם בשאר חלקי הארץ - מדן ועד אילת.


 
 
 
אזור השרון
 
 
 
התקשרו עוד היום לטלפון 050-5316684 , הזמינו השכרת מתנפחים
והתחילו לשמוח - כי כולנו קצת ילדים! 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צור יעקב 42/2 ירושלים, טל': 072-3222315, נייד: 5316684 – 050, פקס: 6424490 – 02