דף הבית
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגי שולחנות משחק לאירועים

 
שולחנות משחק מתאימים לכל סוגי האירועים. אפשר לשלב אותם באירועים פרטיים כמו יום הולדת, בר מצווה או בת מצווה, ואפשר גם לרענן איתם את השגרה הרגילה של אירועים עסקיים מהסוג של ימי כיף, ערבי גיבוש והרמת כוסית. השולחנות מיועדים לגברים ונשים בכל הגילאים וכל אחד יכול למצוא משחק המתאים ליכולות ולהעדפות שלו.
 

דוגמאות של שולחנות משחק לאירועים

 
 
  • הוקי 
  • פינג פונג 
  • סנוקר 
  • כדורגל שולחן
 
 
 
שולחנות משחק לאירועים  - אירועים לכל
 
 
 
מבחינת כללי בטיחות, שולחנות משחק לאירועים מבטיחים הנאה סטרילית, מוגנת ובטוחה לחלוטין. ילדים יכולים לשחק על שולחן הוקי לבד או עם ההורים, בעוד בני נוער יעדיפו לערוך תחרויות במהלך משחקי פינג פונג, סנוקר או כדורגל שולחן. אין גבול לשעות ההנאה שאפשר לבלות בזכות שולחנות המשחק והנוכחות שלהם. השולחנות משמשים בתור אטרקטציה באירועים ביתיים ובאירועים המתקיימים בגן פתוח, אולם סגור וכל מקום אחר.
 

מי אמר ששולחנות משחק זה רק לבנים?

 
בעבר נהוג היה לחשוב כי שולחנות משחק מתאימים רק לבנים. עם הזמן החלו גם בנות להתעניין בשולחנות משחק ואף להוכיח יכולות מרשימות! התוצאה היא מגוון של סוגי שולחנות משחק מאתגרים במיוחד. מסיבת רווקות עם שולחן סנוקר הינה חוויה בלתי נשכחת עבור המשתתפות, וכך גם משחקי כדורגל שולחן במסיבת הגיוס. בסופו של דבר, אין מישהו שלא אוהב לשחק ולכן גם בנים וגם בנות מוצאים תחומי עניין משותפים. 

לסיכום, התחום של שולחנות משחק מגוון ועשיר מכפי שנהוג לחשוב. אפשר לראות את ההצלחה של משחקים אלה בעיקר באירועים ובמסיבות למינהם . אין כמעט אף אדם שיתעלם משולחן משחק באירוע מסויים אליו יגיע. שולחן משחקים הוא אטרקציה מיוחדת שניתן לשכור למספר שעות בעלות נמוכה ומשתלמת מאוד.
 
לפרטים נוספים ולהשכרת שולחנות משחק לאירועים
צרו עימי קשר. אשמח לעמוד לרשותכם!


 5316684 - 050  |  אילן חדד


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צור יעקב 42/2 ירושלים, טל': 072-3222315, נייד: 5316684 – 050, פקס: 6424490 – 02