דף הבית
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

רעיונות לבר מצווה עם אירועים לכל

 
לפי המסורת היהודית יש שלושה אירועים מיוחדים בחייו של גבר:
ברית מילה, בר מצווה והחתונה. יהודים רבים בכל העולם נוטים לחגוג את האירועים המרגשים האלו באמצעים שונים.

אז הנה בנכם הגיע לגיל המיוחד של בר המצווה ואתם מחפשים רעיונות מקוריים ומעניינים לחגיגת יום הולדתו. אם כבר יצא לכם לשוטט מעט באינטרנט בחיפושים אחרי הרעיון האולטימטיבי, בוודאי כבר הבנתם שכמעט ואין סוף לרעיונות.
בכל זאת, הכנו לכם מגוון רעיונות לבר מצווה בתקווה שתמצאו כאן משהו מעניין שאולי יתאים לכם. מזל טוב!
 
 
 
 
 
הפקת בר מצווה
 
 
 

רעיונות לבר מצווה- החגיגה המושלמת

 

החגיגה העיקרית היא במקרים רבים לאחר הדרשה בבית הכנסת. בכדי להערך בצורה הטובה ביותר הכנו לכם 5 רעיונות מקוריים שיהפכו חגיגה של פעם בחיים לאירוע שיזכר לכל החיים:

מתקנים מתנפחים 
- מתקבלים בברכה בכל גיל! אחד הדברים האהובים ביותר על ילדים ונערים הוא שימוש במתקנים מתנפחים בימי הולדת- ניתן להתקין גם בבריכות שחיה וליצור מהם תחרויות מבדרות עם כל ילדי הכיתה. ישנם גם מתנפחים המאפשרים פעילויות אקטיביות והם מהווים חוויה בלתי נשכחת עבור כל ילד בגילאי המצווה.

הכנת שלטים, בלונים ועוגות 
- דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא הכנת שלטים ועוגות עם שמו של הילד ותמונתו. כיום קיימות מאפיות רבות שמבצעות הזמנות של עוגות לבר מצווה ולימי הולדת וההפתעה עבור הילד וחבריו תהיה מאד נחמדה. מלבד מאפיות המתמחות בהכנת עוגות לימי הולדת, ניתן למצוא גם כאלה המתמחים בהדפסת תמונה ע"ג העוגה, כל תמונה שתבחרו.

שילוב פעילויות שהם אוהבים
- אם לדוגמא ילדכם אוהב פעילויות ספורטיביות חשבו למשל על הפקת בר מצווה הכוללת משחקים ופעילויות שהוא אוהב: כדורסל, כדורגל, טניס שולחן עם כל חברי הכיתה כולל כמובן הפתעות ופרסים לכולם.

הכנת קליפ בר מצווה או שיר מיוחד שיוקרן באירוע 
- אם ילדכם אוהב לשיר, ישנן היום לא מעט חברות הפקה שידעו להפיק סרטון וידאו מקורי  בו הילד שלכם יככב כזמר עולה בשיר שיבחר ועם מילים מותאמות לאירוע. סרטון שכזה יכול להוות מזכרת חמודה שתמיד תעלה חיוך על שפתיו וגם ניתן לשתף באינטרנט את מי שירצה. אם הילד ביישן, יתכן שדווקא החברים ירימו את הכפפה ויכינו שיר מצחיק לכבוד חתן השמחה.

"אלבום בר מצווה"
- כיום קיימים סוגים שונים של אלבומים שניתן להכין בעיצוב אישי או ע"פ תבניות מוכנות. בחרו את התמונות הטובות ביותר מהחגיגה, שצולמו ע"י צלם מקצועי והפכו אותן לאלבום שישאר ויזכר לשנים ארוכות.
רעיונות לבר מצווה יכולים להיות רבים מאין ספור. אנו ממליצים לכם לגלוש באתר ובעיקר לשאול את הנער עצמו לאיזה סוג של חגיגה הוא הכי מתחבר. מה הכי ישמח אותו? חשבו יחד איתו והחליטו על הפקת אירוע בלתי נשכח לילדיכם.


לקריאה על הפקות בר מצווה של אירועים לכל הקישו כאן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צור יעקב 42/2 ירושלים, טל': 072-3222315, נייד: 5316684 – 050, פקס: 6424490 – 02