דף הבית
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

גימבורי לילדים

 

ג'ימבורי מדהים לילדים- כיף והנאה ובטיחות מעולה!

 
ג'ימבורי הינו מונח שגור כל כך בפי הורים לילדים קטנים ותינוקות וזאת בעיקר בשל עליית קרנם של  ייצור מתקנים מתנפחים בשנים האחרונות. למעשה, הג'ימבורי הפך להיות פופולארי כל כך, שכיום בונים בבניינים חדישים וגבוהים "חדר גימבורי" מיוחד. 

מתקני הג'ימבורי מצויים בפינות בקניונים ובחנויות גדולות, וכמו כן תופסים חלק מרכזי בימי כיף למיניהם וכיום יש פארקים שלמים המזמינים את הילדים לשחק וליהנות ואת ההורים לנוח ולקרוא איזה עיתון או ספר בצד מבלי לחשוש שהילדים ייפגעו.

פארקים של מתקנים מתנפחים הפכו זה מכבר לאתרי בילוי אהובים על כל המשפחה, זאת משום שהם מעניקים לכל בני המשפחה את מה שהם זקוקים לו, כלומר משחקים לילדים ושקט להורים.

>>צפו בסרטון עם כל המתנפחים והג'ימבורי:
 
 

ג'ימבורי כאמצעי לפיתוח גופני

 

מתקני גימבורי מפתחים את הגוף משום שהמשחק הזה מלווה בתזוזה רבה, בדגש על קפיצות. דבר זה חשוב ביותר עבור כל הילדים באשר הם. עצם הטיפוס למתקן ג'ימבורי יכול להיות אתגר מעניין. הילדים קופצים ומשחררים הרבה אנרגיות והכי חשוב, כל זה מבלי להיפגע.

בעולם שבו יותר ויותר אמצעי בידור הופכים להיות בישיבה, אנו לומדים להכיר את היתרונות החשובים שבפעילות הגופנית. אם הילדים לא יפעילו את גופם בגיל שנתיים, הם לא יעשו את זה גם בגיל 20 או 40, ואז זה כבר יהיה מסוכן. למעשה, משחקי הג'ימבורי הם סלילת הדרך הנכונה לפעילות גופנית תקינה כל החיים.
 
גימבורי
 
>>רוצים לדעת עוד על ההפקות שלנו? כנסו לדף על הפקות בר מצווה!!
 

ג'ימבורי – בטיחות מעל לכל עם חברת אירועים לכל

 

למעשה, היתרון הגדול ביותר של המתקנים המתנפחים הללו הוא בכך שהילדים הקטנים ביותר יכולים להשתולל בהם מבלי להיפגע. לכל מי שחושש מזה שבכל ה"בלגאן" הילדים הגדולים יותר יפגעו בקטנים יותר, אין סיבה לדאגה כזו כי יש מתקני ג'ימבורי שונים לגילאים השונים. במילה אחת, ניתן פשוט לומר שמתקני ג'ימבורי בטיחותיים לילדים בכל הגילאים.

חברת הפקת אירועים אירועים לכל מארגנת אטרקציות לילדים ומייצרת ומתקינה מתקני גימבורי לכל הגילאים תוך דגש על בטיחות ואיכות המתקנים.
 
גימבורי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צור יעקב 42/2 ירושלים, טל': 072-3222315, נייד: 5316684 – 050, פקס: 6424490 – 02